close

BALLKONI - Film i Shkurt Artistik

Titulli Origjinal: Ballkoni

Titulli në Anglisht: Balcony

Viti i Prodhimit: 2013

Regjia: Lendita Zeqiraj

Skenari: Lendita Zeqiraj

Producent: Bujar Kabashi

Drejtor i Fotografisë: Armel Hostiou

Luajnë: Arben Bajraktaraj, Sevdai Radogoshi, Sefedin Nuredini, Osman Ahmeti, Shengyl Ismajli

Sinopsisi: Jetoni, një djalosh 10 vjeçar gjendet i ulur në skaj të ballkonit në katin e 4-rt. Fqinjët dhe kalimtarët e rastit, të tmerruar nga situata, thërrasin policinë dhe zjarrfikësat për ndihmë. Por shumë shpejt situata del jashtë kontrollit.

Kontakti i Producentit:

[email protected]

Partnerët tanë